Samorząd Uczniowski 9

Tematyka planowanych działań

Ordynacja wyborcza

Podsumowanie wyborów do Samorządu Uczniowskiego

SAMORZAD IKONA

Wybory do samorządu uczniowskiego odbyły się 26 stycznia 2016r. Liczba uczniów głosujących: 218 Liczba kandydatów do samorządu uczniowskiego: 7 Osoby, które uzyskały największą ilość głosów i tym samym weszły w skład Samorządu Uczniowskiego:   Przewodnicząca: Tyszka Oliwia 2C (44 głosy)

Zastępca: Wajdziak Marcelina 2C (43 głosy) Sekretarz: Czarnecka Lidia 2A (39 głosów) Członkowie na stałe wpisani w skład SU: Skrzyniarz Marcel (26 głosów),Krynicka Justyna (26 głosów), Czechowski Maciej (24 głosy).   Gratulujemy i powodzenia!

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Uwaga uczniowie Katolickiego Gimnazjum! Wybory do SU- 26 stycznia 2016r. Wszystkich kandydatów dobrze znacie. Zastanówcie się zatem, kto według Was sprosta najlepiej zadaniom stawianym SU? Kto najlepiej będzie Was reprezentował? Komu możecie zaufać i mieć pewność, że Was nie zawiedzie?   A oto Wasi kandydaci :

Klasa 2AKlasa 2BKlasa 2C
1. Carnecka Lidia1. Krynicka Justyna1. Czechowski Maciej
2. Tyszka Oliwia2. Modrak Kacper2. Petersburski Krystian
3. Skrzyniarz Marcel3. Sulikowski Michał3. Wajdziak Marcelina

Dokonajcie słusznych i przemyślanych wyborów, czego życzy Wam obecny Samorząd Uczniowski!

Dyskoteka w stylu lat 80-tych

dsc 0162-1

Jak wyglądały dyskoteki naszych rodziców? Przy jakich piosenkach się bawili i w co byli ubrani? Dzięki dyskotece w stylu lat 80-tych mogliśmy doświadczyć tego wszystkiego na własnej skórze. Impreza odbyła się 19. listopada w czwartek. Wszyscy ubrani byli w stylu lat 80` oraz tańczyli i śpiewali przeboje z tego okresu. I co najważniejsze, wszyscy świetnie się bawili.